Tehniskais apraksts

Grīdas

Visā dzīvokļa platībā fibrobetona grīda, ielietas visā dzīvokļa platībā, kad vēl nebija starpsienas, izlīmeņota vienā līmenī . Ieklāts Segums lamināts (ražots Vācijā . īpaši izturīga 31.klase) ar skaņas izolāciju. Virtuvē, vannas istabā un tualetē grīdas flīzētas (ražotājs Itālija)

Griesti

Katrā dzīvoklī pirms starpsienām iemontēti vienlīmeņa reģipša griesti uz metāla karkasa(„Knauf"), kas nodrošina visā dzīvoklī vienus veselus griestus bez pārāvumiem, špaktelēti un krāsoti balti.

Starpsienas

Dzīvokļa starpsienas ar „Knauf" konstrukcijas ar reģipsi trijās kārtās (2+1) un skaņas izolācijas vati „Paroc" . sienas špaktelētas un gruntētas ar grunts krāsu. Demontējot vai nomainot kādu no starpsienām nerodas aukstuma starpība uz grīdām un griestiem starp dzīvokļa telpām, jo griesti un grīdas ir taisītas pirms starpsienām.

Dzīvokļu ārsienas

Sienas reģipša būvētas uz metāla konstrukcijas „Knauf" . Ārsienas siltinātas ar 50 mm akmens vati „Paroc", kas samazina iespēju siltumam izplūst no dzīvokļa. Sienas špaktelētas un gruntētas ar grunts krāsu.

Elektrība

Katram dzīvoklim ir trīs fāžu elektro piegāde (380v) ar skaitītājiem kāpņu telpā. Dzīvoklī sadales skapis ar drošības automātiem. Dzīvoklī savilktie vadi ir ar trīskārtīgu izolāciju - kapara vadi, ražotājs „Erikson". Vadi dzīvoklī izvilkti pēc paredzamās jaudas un patēriņa. Virtuvē trīs fāžu pieslēgums plītij. Istabās sienas kontakti un gaismas slēdži. (ražotājs Vācija „JUNG"). Katrā dzīvojamā istabā ir ievilktas kabeļtelevīzijas, interneta un telefona līnijas ar rozetēm(ražotājs Vācija „JUNG").

Iespējamie pieslēgumi:

Internets : Elektrons, Kernel, Lattelekom. Tv: Elektrons Telefons :Lattelekom

Apkure

Katram dzīvoklim neatkarīgs pieslēgums no stāvvada (kapara caurules - metinātas). Visos dzīvokļos apkures konvektori ar temperatūras regulatoriem „Danfos" visas caurules izolētas. Kas samazina siltuma zudumus sistēmā.

Ūdens apgāde un kanalizācija

Dzīvokļos ir uzstādīti ūdens skaitītāji ar ierīkotiem pievadiem (plastmasas trīsslāņu presēta caurule) izlietnei, klozetpodam, veļas automātam, vannai, un virtuves izlietnei. Dzīvokļos ir uzstādīti : vannas ar jaucējkrānu un dušas klausuli, vannas istabā Izlietne ar jaucējkrānu un hromētu sifonu, klozetpods, pieslēgiem priekš veļas automāta un no kapara ražotiem dvieļu žāvētājiem - krāsotiem ar baltu keramisko krāsu . Izlietnes un klozetpodi - Čehijas-Austrijas kopražojums . Ūdens maisītāji ražoti - Vācijā. Akrila vannas ar priekšas paneļiem no Čehijas.

Logi un durvis

Plastikāta logi verami un neverami ar palodzēm - balti, ražotājs „AILE"
Dzīvokļa ārdurvis metāla ar skaņas izolāciju, pārvilktas ar dekoratīvo plēvi un blīvgumijām.
Dzīvokļa iekšdurvis MDF ar finierējumu, gaišā un tumšā tonī, ar blīvgumiju ražots Itālijā .

Stāvvadi

Visi stāvvadi siltināti ar 50mm akmens vati un folija pārklāju, lai samazinātu zudumus siltā ūdens sistēmā
Siltuma un siltā ūdens apgāde - „Liepājas enerģija" ar siltumapmaiņas iekārtu un uzskaites skaitītāju pagrabā.

Jumta segums.

Anglijā ražota bituma mastika trijās kārtās, kas aizsargā jumta segumu no mitruma iedarbības. Sudrabkrāsas krāsojumu, kas aizsargā no uzkaršanas un ultravioletiem stariem, lai nesprēgātu segums.

Teritorija

Iežogota teritorija ar auto stāvvietām, video novērošanu un apsardzi .

Apsaimniekošana

Apsaimniekošanas maksa 0,4 Ls /m2, maksā ir iekļauts: apsardze, sētnieks, kāpņu telpas uzkopšana un administrācijas izdevumi.

Par dzīvokļiem

Katrā dzīvoklī krāsu gammu un flīžu salikumu piemeklēja dizainere. Nav divu vienādu dzīvokļu.
Lai dzīvoklis būtu saskaņā ar jūsu vēlmēm Jums ir atstāta iespēja izvēlēties krāsu gammu sienām.
Apkures izmaksas ziemā 2007.g./2008.g. oktobrī 0,14 Ls/m2, novembrī 0,55 Ls/m2 , decembrī 0,65 Ls/m2 ,janvārī 0,67 Ls/m2, februārī 0,55 Ls/m2 , martā 0,57 Ls/m2 , aprīlī 0,41 Ls/m2 ,

Blakus esošā infrastruktūra

Bērnudārzs, skola, baseins, tirgus, veikali, ezers, jūra, parks, bērnu rotaļlaukums.


P1050990.JPG
P1050723.JPG
P1050641.JPG
P1050601.JPG
P1050989.JPG